Najczęściej czytane

Szukaj: Nowoczesny Hamburg vs. historyczne wolne miasto

 • Dlaczego warto spędzić wiosnę w Dreźnie?

  Dlaczego warto spędzić wiosnę w Dreźnie?

  Już niedługo wiosna. Zastanawiałeś się już nad jakimś wyjazdem, np. za granicę? Bardzo ciekawe miejsca, sprzyjające wypoczynkowi, można znaleźć w Niemczech. Do takich miejsc należy m.in. Drezno.
  Dalej

 • Weekendowy wyjazd na narty - 5 polecanych miejsc

  Weekendowy wyjazd na narty - 5 polecanych miejsc

  Jeśli nie jesteś miłośnikiem biernych weekendów i lubisz aktywnie spędzać wolny czas, w okresie zimowym zdecyduj się na wyjazd na narty. Nie musisz przeznaczać na tę przyjemność dni urlopu, wystarczy dobrze zaplanować weekend, by cieszyć się pięknem polskich gór.
  Dalej

 • Lublana: najpiękniejsze zakątki stolicy Słowenii

  Lublana: najpiękniejsze zakątki stolicy Słowenii

  Słowenia to kraj, do którego warto się udać, jeśli chcemy spędzić czas w spokojnym i urokliwym miejscu, ciągle jeszcze opierającym się zalewowi turystów. Nawet w jego stolicy – Lublanie – panuje kameralna, sielska atmosfera, niezmącona turystycznym gwarem i tłokiem.
  Dalej

 • Miejsca na Mazurach, które warto odwiedzić

  Miejsca na Mazurach, które warto odwiedzić

  Mazury to ukochana kraina żeglarzy i wszystkich tych, którzy cenią sobie odpoczynek nad wodą, relaks na jachcie oraz wieczorne zabawy przy szantach. W tej to krainie znajduje się jednak mnóstwo pięknych zakątków i ciekawych miejsc, dla których warto czasem opuścić portową tawernę.
  Dalej

 • Skalne Miasto w Czechach – pomysł na jednodniową wycieczkę

  Skalne Miasto w Czechach – pomysł na jednodniową wycieczkę

  Dla górołazów i wspinaczy, a także dla rodzin z dziećmi – skalne miasta w Czechach to świetne miejsca na jednodniowy wypad. Spodoba się tam każdemu, kto docenia piękno gór i lubi przebywać wśród ich malowniczych form.
  Dalej

 • Przewozy krajowe i zagraniczne busem

  Przewozy krajowe i zagraniczne busem

  Lepiej zdecydować się na podróż autobusem czy pociągiem? Który z tych środków transportu jest bardziej bezpieczny i wygodniejszy?
  Dalej

 • Bratysława – weekendowy ideał

  Bratysława – weekendowy ideał

  Do Bratysławy można zawitać przejazdem, goszcząc na Węgrzech lub w Austrii. Jest to stolica granicząca z tymi dwoma państwami, co czyni ją wyjątkowym i jakże międzynarodowym miejscem na mapie Europy. Ale Bratysława jest nie lada trakcją również sama w sobie.
  Dalej

comments powered by Disqus