Najczęściej czytane

Kategoria: Świat

 • Na zakupy do Niemiec

  Na zakupy do Niemiec

  Dlaczego tak wielu Polaków woli robić zakupy w Niemczech? Czy warto wybrać się przed świętami za Odrę? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.
  Dalej

 • Dlaczego warto podjąć pracę w Niemczech?

  Dlaczego warto podjąć pracę w Niemczech?

  Coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd do Niemiec w celach zarobkowych. Ale czy rzeczywiście warto pracować za Odrą?
  Dalej

 • Hamburg i Frankfurt – dlaczego warto tam pojechać?

  Hamburg i Frankfurt – dlaczego warto tam pojechać?

  Chciałbyś pojechać do Niemiec? To wspaniały i piękny kraj, obfitujący w wiele ciekawych miejsc. Podpowiadamy, jakie miasta u naszych zagranicznych sąsiadów warto odwiedzić.
  Dalej

 • Dlaczego warto spędzić wiosnę w Dreźnie?

  Dlaczego warto spędzić wiosnę w Dreźnie?

  Już niedługo wiosna. Zastanawiałeś się już nad jakimś wyjazdem, np. za granicę? Bardzo ciekawe miejsca, sprzyjające wypoczynkowi, można znaleźć w Niemczech. Do takich miejsc należy m.in. Drezno.
  Dalej

 • Spędź tę wiosnę w Berlinie!

  Spędź tę wiosnę w Berlinie!

  Zima powoli dobiega końca. Czas pomyśleć o wiosennym urlopie. Poniżej podpowiadamy, dlaczego warto spędzić go w Berlinie.
  Dalej

 • Kenia – co musisz wiedzieć przed wyjazdem?

  Kenia – co musisz wiedzieć przed wyjazdem?

  Spośród wszystkich krajów afrykańskich Kenia cieszy się największą popularnością wśród turystów. Na co należy zwrócić szczególną uwagę, nim ruszymy w podróż?
  Dalej

 • Ferie zimowe w Niemczech

  Ferie zimowe w Niemczech

  Ferie zimowe tuż tuż. W hotelach i ośrodkach wypoczynkowych mnożą się rezerwacje, sklepy z asortymentem narciarskim czy snowboardowym roją się od klientów, kasy biletowe są szturmowane przez żądnych przygody miłośników białego szaleństwa. A Ty – gdzie spędzisz te dwa tygodnie?
  Dalej

 • Monachium zimą – dlaczego warto tu przyjechać?

  Monachium zimą – dlaczego warto tu przyjechać?

  Już niedługo ferie. Dokąd się wybieracie? Czy byliście już kiedyś w Monachium o tej porze roku? To wspaniałe miejsce, które warto odwiedzić.
  Dalej

comments powered by Disqus