Najczęściej czytane

Kategoria: Świat

 • Co warto zwiedzić będąc w Irlandii?

  Co warto zwiedzić będąc w Irlandii?

  Ilość niezwykłych miejsc, które powinno się zobaczyć podczas wypadu do Irlandii, jest tak duża, że można byłoby o tym rozprawiać całymi dniami. Przede wszystkim godne uwagi są przesycone zielenią krajobrazy, imponujące, średniowieczne zamki i zachwycająca różnorodność miejsc.
  Dalej

 • Paryż: zrób to sam

  Paryż: zrób to sam

  Każdy z nas, prędzej czy później, planuje zwiedzić Paryż. Jednak ogromna ilość muzeów, zabytków i bulwarów w tym mieście może sprawić, że nasunie nam się pytanie: czy da się to zrobić na własną rękę – bez biura podróży i przewodnika?
  Dalej

 • Gdzie na narty za granicę?

  Gdzie na narty za granicę?

  Zimowy urlop, ferie czy przerwa świąteczno-noworoczna to dla zapalonych narciarzy okres wyjątkowo wyczekiwany, bo mogą na dłużej zadomowić się na stoku. A to, z kolei, okazja na zagraniczny wyjazd. Które ośrodki narciarskie poza granicami kraju warto odwiedzić?
  Dalej

 • Wakacje w Grecji – co warto wiedzieć przed ich planowaniem?

  Wakacje w Grecji – co warto wiedzieć przed ich planowaniem?

  Polacy chętnie wybierają urlopy w Grecji. Nie ma się co dziwić – piękna pogoda, niesamowita ilość miejsc do zwiedzania i w miarę przystępne ceny czynią z tego kraju jeden z naszych ulubionych celów podróży.
  Dalej

 • Wakacje w Chorwacji

  Wakacje w Chorwacji

  Mogłoby się wydawać, że Chorwacja jest bardzo dobrze poznana przez polskich turystów. Wybiera się do niej każdego roku gigantyczna masa osób, ale w znakomitej większości ich celem jest jedynie wylegiwanie się na plaży. A do zobaczenia jest naprawdę wiele.
  Dalej

 • Sri Lanka - informacje podstawowe

  Sri Lanka - informacje podstawowe

  Planujesz wakacje na tej pięknej i egzotycznej wyspie? Sprawdź nasz przewodnik!
  Dalej

 • Dwa miejsca w Europie, w których jeszcze nie byłeś na wakacjach

  Dwa miejsca w Europie, w których jeszcze nie byłeś na wakacjach

  Dowiedz się, gdzie w Europie warto wybrać się na wyjątkowe wakacje!
  Dalej

 • Co warto zobaczyć we Włoszech?

  Co warto zobaczyć we Włoszech?

  Włochy wielu osobom kojarzą się przede wszystkim z pizzą i makaronami, ale ten kraj to nie tylko wspaniała kuchnia, popularna na całym świecie. Słoneczna Italia to miejsce dla niemal każdego, bo nawet najbardziej wybredny turysta znajdzie tam coś dla siebie.
  Dalej

comments powered by Disqus