Najczęściej czytane

Kategoria: Polska

 • Toruń: co warto zwiedzić?

  Toruń: co warto zwiedzić?

  Toruń ma zapewnione stałe miejsce w każdym rankingu najpiękniejszych polskich miast. W wielu z nich zresztą bardzo wysokie. Choćby ze względu na ten fakt warto go odwiedzić. Gdzie powinniśmy pójść i co zobaczyć będąc już w mieście Mikołaja Kopernika?
  Dalej

 • Wałcz - miasto na Pomorzu Zachodnim

  Wałcz - miasto na Pomorzu Zachodnim

  Na południu województwa zachodniopomorskiego leży miasteczko, które otoczone jest wieloma jeziorami i czystymi lasami. Wałcz, bo o nim mowa aspiruje do miana miejscowości turystycznej.
  Dalej

 • Wakacje na Podlasiu. Co warto zobaczyć?

  Wakacje na Podlasiu. Co warto zobaczyć?

  Wczasy na Podlasiu to propozycja dla tych, którzy cenią piękno przyrody oraz lubią odpoczywać w sielskim i życzliwym klimacie. Urlopowicze znajdą tu również liczne zabytki będące znakiem wielokulturowości tej magicznej krainy w północno-wschodniej Polsce.
  Dalej

 • Sylwester nad polskim morzem. Gdzie warto się wybrać?

  Sylwester nad polskim morzem. Gdzie warto się wybrać?

  Nadmorskie miejscowości, jak co roku, przygotowały liczne atrakcje dla tych, którzy wieczór sylwestrowy postanowili spędzić w towarzystwie Bałtyku. Jeśli jesteś jedną z tych osób, sprawdź, jak możesz pożegnać Stary Rok.
  Dalej

 • Najpiękniejsze polskie miasta

  Najpiękniejsze polskie miasta

  Szczęśliwi ci, którzy choć przez krótki czas w nich mieszkali. Polska może się pochwalić wieloma pięknymi miastami, które łatwo pokochać i które trzeba przynajmniej odwiedzić (jeśli nie w nich zamieszkać).
  Dalej

 • Wakacje w polskich górach – gdzie warto pojechać?

  Wakacje w polskich górach – gdzie warto pojechać?

  Przeczytaj naszą charakterystykę polskich gór i wybierz, gdzie konkretnie pojedziesz na wakacje!
  Dalej

 • Polskie morze – ranking popularnych miejscowości

  Polskie morze – ranking popularnych miejscowości

  Polskie miejscowości nadmorskie uchodzą w Europie za jedne z najpiękniejszych. Przyjrzyjmy się zatem nieco bliżej ofercie turystycznej kilku najbardziej popularnych kurortów wypoczynkowych w ostatnim czasie.
  Dalej

 • Busem przez Polskę - czy można w ten sposób zwiedzić kraj?

  Busem przez Polskę - czy można w ten sposób zwiedzić kraj?

  Przez ostatnie kilkanaście lat można było zauważyć wśród naszych rodaków wzmożone zainteresowanie wyjazdami turystycznymi za granicę. Urlopy spędzane w ciepłych krajach są nadal popularne, ale powoli zaczynamy też doceniać uroki naszego kraju. W jaki sposób można go zwiedzić?
  Dalej

comments powered by Disqus