Najczęściej czytane

Kategoria: Porady

 • Przewozy krajowe i zagraniczne busem

  Przewozy krajowe i zagraniczne busem

  Lepiej zdecydować się na podróż autobusem czy pociągiem? Który z tych środków transportu jest bardziej bezpieczny i wygodniejszy?
  Dalej

 • Przeprowadzka do Niemiec - jak się do niej przygotować?

  Przeprowadzka do Niemiec - jak się do niej przygotować?

  Niemcy są krajem gościnnym nie tylko dla turystów, ale również dla emigrantów. Z tego względu wielu Polaków, skuszonych perspektywą lepszej pracy i wyższych zarobków, przeprowadza się na stałe za Odrę.
  Dalej

 • Jak pokonać bariery przed mówieniem w języku obcym?

  Jak pokonać bariery przed mówieniem w języku obcym?

  Uczysz się języka obcego? Sporo rozumiesz, poszerzasz zasób słów i zwrotów? A jednak mimo to, kiedy masz wypowiedzieć się w języku obcym najczęściej nie jesteś w stanie wykrztusić z siebie ani słowa? Jeśli tak - nie martw się. Nie tylko ty zmagasz się z tym problemem.
  Dalej

 • Jedziesz za granicę? Koniecznie wymień walutę!

  Jedziesz za granicę? Koniecznie wymień walutę!

  Przed wyjazdem za granicę należy zadbać o kilka istotnych spraw. Jedną z nich jest wymiana waluty na taką, która obowiązuje w kraju, do którego się wybieramy.
  Dalej

 • Mały plecak na miejskie wyzwania

  Mały plecak na miejskie wyzwania

  Pobyt w dużym mieście bez samochodu, w obcym państwie może sprawić nieco problemów. Poruszanie się zatłoczoną komunikacją miejską, rowerem lub pieszo wymaga dobrze przemyślanej organizacji.
  Dalej

 • Wakacje z psem

  Wakacje z psem

  Planujesz podróż? Masz zamiar wziąć ze sobą psa? Koniecznie przeczytaj ten artykuł!
  Dalej

 • Czego oczekujemy od obuwia trekkingowego?

  Czego oczekujemy od obuwia trekkingowego?

  Trekking, czyli wędrówki piesze, dają nam możliwość wspaniałego relaksu, a także spalenia kalorii. Większość z nas za mało się rusza, jednak wszyscy, którzy spróbują wędrówek pieszych - pokochają je. To więcej niż pewne.
  Dalej

 • Rady dla podróżujących samolotem

  Rady dla podróżujących samolotem

  Każda podróż aeroplanem wiąże się z ryzykiem, jednak technika idzie tak szybko do przodu, że dzięki coraz to nowocześniejszym samolotom pasażerskim unikamy wielu niebezpieczeństw. Mimo to warto być czujnym i zapobiegliwym. Jak się odpowiednio zachować w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu?
  Dalej

comments powered by Disqus