Najczęściej czytane

Kategoria: Porady

 • Bezpieczna podróż po Europie

  Bezpieczna podróż po Europie

  Decydując się na wakacje w granicach Unii Europejskiej, będziemy musieli zmierzyć się z problemem dotyczącym transportu. Jak wybrać najbardziej komfortowy i szybki sposób na przebycie setek kilometrów, a przy okazji nie nadszarpnąć swojego budżetu?
  Dalej

 • Sztuka taniego latania – jak szukać lotów w dobrych cenach?

  Sztuka taniego latania – jak szukać lotów w dobrych cenach?

  Od tego, czy uda nam się znaleźć tani lot bardzo często zależy cała planowana podróż. Niektórzy najpierw szukają tanich biletów i lecą akurat tam, gdzie im się najbardziej opłaca. Na przykład za 30 złotych do Paryża. Lub za 50 zł do Brukseli, itd. Jak, gdzie i kiedy szukać tanich biletów lotniczych?
  Dalej

 • Wakacje nad morzem. Pensjonat, hotel czy może domek letniskowy?

  Wakacje nad morzem. Pensjonat, hotel czy może domek letniskowy?

  Jeśli wybierasz się na wakacje nad polskie morze to do wyboru masz sporo opcji zakwaterowania. Jaki nocleg będzie najbardziej atrakcyjny?
  Dalej

 • Wycieczka z przewodnikiem czy na własną rękę?

  Wycieczka z przewodnikiem czy na własną rękę?

  Wyjazdy zagraniczne i podróże po kraju zwykle wiążą się z pytaniem – czy wynajmować przewodnika, a może zaoszczędzić i zwiedzać okolice samemu? Jedno i drugie ma swoje plusy. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia.
  Dalej

 • Nocleg w Polsce i za granicą – jak szukać?

  Nocleg w Polsce i za granicą – jak szukać?

  Weekend poza domem, dwutygodniowe wakacje lub długa wyprawa w nieznane – wszystko to ma wspólny mianownik: gdzieś trzeba spać. Ostatecznym rozwiązaniem (dla niektórych najlepszym) jest nocleg w namiocie, pod gołym niebem. Jeśli jednak wolisz łóżko, sprawdź, jak znaleźć odpowiednie miejsce do spania.
  Dalej

 • Wynajem samochodu za granicą – czy warto?

  Wynajem samochodu za granicą – czy warto?

  Podróżować po obcym kraju możemy na piechotę lub komunikacją publiczną, ale niewątpliwie są takie rejony, w których wygodniej byłoby to robić samochodem. Na pewno warto skorzystać z możliwości jego wynajmu, pod warunkiem, że wiemy jak się do tego zabrać.
  Dalej

 • Podróżna mini apteczka

  Podróżna mini apteczka

  Zaplanowaliśmy już wyjazd na wakacje, walizki i torby spakowane, ale wciąż po głowie kołacze się nam myśl, że czegoś zapomnieliśmy. Oby nie była to apteczka!
  Dalej

 • Podróże last minute – gdzie jechać?

  Podróże last minute – gdzie jechać?

  Wycieczki last minute kuszą nie tylko atrakcyjnymi cenami, ale i szerokim wyborem miejsc, w które możemy się udać. Jak wybrać to dopasowane idealnie do naszych potrzeb?
  Dalej

comments powered by Disqus