Najczęściej czytane

Kategoria: Porady

 • W drodze na szczyt: co zabrać w góry?

  W drodze na szczyt: co zabrać w góry?

  Droga na szczyt nie może być usłana różami. Wiedzą o tym doświadczeni alpiniści, którzy swoje osiągnięcia okupują forsownym wysiłkiem, a nierzadko nawet ofiarami z własnego zdrowia. Im większy bagaż, tym trudniejsza staje się wspinaczka. Dlatego też w góry należy zabierać tylko to, co konieczne.
  Dalej

 • ABC wspinaczki wysokogórskiej. Poradniki dla górołazów

  ABC wspinaczki wysokogórskiej. Poradniki dla górołazów

  Góry oferują nam wiele niezapomnianych przeżyć, pięknych widoków i moc adrenaliny. Są jednak wymagające. Dlatego na każdą kolejną wyprawę musimy, oprócz zwykłego bagażu, zabierać ze sobą także bagaż wiedzy.
  Dalej

 • Wycieczka do Bremen alternatywą dla Berlina?

  Wycieczka do Bremen alternatywą dla Berlina?

  Czy jadąc do Niemiec, by zwiedzić tamtejsze zabytki, poznać kulturę, zasmakować tradycyjnych niemieckich potraw, koniecznie trzeba się wybrać do Berlina ? Otóż okazuje się, że nie.
  Dalej

 • Pupil w podróży – jak przewozić zwierzęta na pokładzie samolotu

  Pupil w podróży – jak przewozić zwierzęta na pokładzie samolotu

  Samolot to obecnie coraz chętniej wybierany środek transportu. Podróż nim jest szybka, komfortowa i z roku na rok coraz tańsza i przystępniejsza. Wystarczy zabukować bilet za pośrednictwem Internetu, dokonać wirtualnej odprawy i już można cieszyć się zbliżającym lotem.
  Dalej

 • Podróż do Niemiec - jak się tam najlepiej dostać?

  Podróż do Niemiec - jak się tam najlepiej dostać?

  Wybierasz się do Niemiec i szukasz taniego, wygodnego środka transportu? Sprawdź najlepsze możliwości przejazdu, dostępne na terenie województwa zachodniopomorskiego.
  Dalej

 • Bezpieczna podróż po Europie

  Bezpieczna podróż po Europie

  Decydując się na wakacje w granicach Unii Europejskiej, będziemy musieli zmierzyć się z problemem dotyczącym transportu. Jak wybrać najbardziej komfortowy i szybki sposób na przebycie setek kilometrów, a przy okazji nie nadszarpnąć swojego budżetu?
  Dalej

 • Sztuka taniego latania – jak szukać lotów w dobrych cenach?

  Sztuka taniego latania – jak szukać lotów w dobrych cenach?

  Od tego, czy uda nam się znaleźć tani lot bardzo często zależy cała planowana podróż. Niektórzy najpierw szukają tanich biletów i lecą akurat tam, gdzie im się najbardziej opłaca. Na przykład za 30 złotych do Paryża. Lub za 50 zł do Brukseli, itd. Jak, gdzie i kiedy szukać tanich biletów lotniczych?
  Dalej

 • Wakacje nad morzem. Pensjonat, hotel czy może domek letniskowy?

  Wakacje nad morzem. Pensjonat, hotel czy może domek letniskowy?

  Jeśli wybierasz się na wakacje nad polskie morze to do wyboru masz sporo opcji zakwaterowania. Jaki nocleg będzie najbardziej atrakcyjny?
  Dalej

comments powered by Disqus