Najczęściej czytane

Kategoria: Porady

 • Aby podróż była przyjemniejsza

  Aby podróż była przyjemniejsza

  Co możemy zrobić, aby podróż była przyjemniejsza? Poniżej udzielamy 16 wskazówek, które mogą okazać się pomocne.
  Dalej

 • Jak wybrać dobre damskie buty trekkingowe?

  Jak wybrać dobre damskie buty trekkingowe?

  Chcesz wybrać się na trekking i nie masz jeszcze odpowiedniego obuwia? W takim przypadku warto już teraz poszukać idealnej pary. O czym powinniśmy pamiętać przy zakupie butów trekkingowych damskich? Sprawdź z nami!
  Dalej

 • Ślub za granicą - jak go zorganizować?

  Ślub za granicą - jak go zorganizować?

  Ta alternatywna forma cieszy się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Pary młode wybierają ją głównie ze względu na egzotykę, wyjątkowe otoczenie oraz możliwość połączenia ceremonii z krótkimi wakacjami w gronie najbliższych. Co warto wiedzieć o przygotowywaniu ślubu za granicą?
  Dalej

 • W drodze na szczyt: co zabrać w góry?

  W drodze na szczyt: co zabrać w góry?

  Droga na szczyt nie może być usłana różami. Wiedzą o tym doświadczeni alpiniści, którzy swoje osiągnięcia okupują forsownym wysiłkiem, a nierzadko nawet ofiarami z własnego zdrowia. Im większy bagaż, tym trudniejsza staje się wspinaczka. Dlatego też w góry należy zabierać tylko to, co konieczne.
  Dalej

 • ABC wspinaczki wysokogórskiej. Poradniki dla górołazów

  ABC wspinaczki wysokogórskiej. Poradniki dla górołazów

  Góry oferują nam wiele niezapomnianych przeżyć, pięknych widoków i moc adrenaliny. Są jednak wymagające. Dlatego na każdą kolejną wyprawę musimy, oprócz zwykłego bagażu, zabierać ze sobą także bagaż wiedzy.
  Dalej

 • Wycieczka do Bremen alternatywą dla Berlina?

  Wycieczka do Bremen alternatywą dla Berlina?

  Czy jadąc do Niemiec, by zwiedzić tamtejsze zabytki, poznać kulturę, zasmakować tradycyjnych niemieckich potraw, koniecznie trzeba się wybrać do Berlina ? Otóż okazuje się, że nie.
  Dalej

 • Pupil w podróży – jak przewozić zwierzęta na pokładzie samolotu

  Pupil w podróży – jak przewozić zwierzęta na pokładzie samolotu

  Samolot to obecnie coraz chętniej wybierany środek transportu. Podróż nim jest szybka, komfortowa i z roku na rok coraz tańsza i przystępniejsza. Wystarczy zabukować bilet za pośrednictwem Internetu, dokonać wirtualnej odprawy i już można cieszyć się zbliżającym lotem.
  Dalej

 • Podróż do Niemiec - jak się tam najlepiej dostać?

  Podróż do Niemiec - jak się tam najlepiej dostać?

  Wybierasz się do Niemiec i szukasz taniego, wygodnego środka transportu? Sprawdź najlepsze możliwości przejazdu, dostępne na terenie województwa zachodniopomorskiego.
  Dalej

comments powered by Disqus