Najczęściej czytane

Jedziesz za granicę? Koniecznie wymień walutę!

Przed wyjazdem za granicę należy zadbać o kilka istotnych spraw. Jedną z nich jest wymiana waluty na taką, która obowiązuje w kraju, do którego się wybieramy.

Obecnie wymiana walut nie przysparza najmniejszych kłopotów. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby wymienić złotówki na dowolną inną walutę. Wystarczy skorzystać z kantoru internetowego. Przelew możemy zrealizować już w kilka minut! Jak to działa i czy jest bezpieczne? Na te oraz inne pytania odpowiadamy poniżej.

 

Dlaczego warto skorzystać z kantoru internetowego?

Kantory internetowe mają tę przewagę nad tradycyjnymi, że aby skorzystać z ich usług, wystarczy komputer z dostępem do internetu. Jest to dogodne nie tylko przez wzgląd na szybkość realizacji usługi, ale również z uwagi na bezpieczeństwo – w końcu nie narażamy się na napaść. Poza tym koszty, jakie każdorazowo trzeba ponieść przy wymianie waluty, są w kantorach online zdecydowanie niższe. Przykładowo, za wymianę złotówek na kwotę 1000 euro w kantorze internetowym zapłacimy nawet o 150 zł mniej (sprawdź sam: https://www.rkantor.com/kurs-euro/)! Warto również podkreślić możliwość skorzystania z usług o każdej porze, kantory takie działają przez 24 godziny na dobę. Na uwagę zasługuje także usługa rezerwacji kursu: dzięki niej można wymienić walutę po ustalonym z góry kursie.

 

Rkantor.com – najszybszy kantor online

Gdybyśmy mieli wskazać najszybszy kantor online, byłby to Rkantor.com. Serwis ten umożliwia zrealizowanie przelewu w mniej niż 10 minut. Dogodną opcją jest również możliwość przechowywania wymienionych pieniędzy w wirtualnym Portfelu Walutowym – środki nie są przelewane od razu bezpośrednio na wskazane konto, lecz właśnie do Portfela. Klient może wybrać najdogodniejszy dla siebie moment, aby wykonać przelew.

 

Podsumowując, kantory online, takie jak Rkantor.com, zapewniają swoim klientom szereg korzyści. Użytkownik ma poczucie pełnej kontroli nad swoimi finansami, widząc na ekranie swój Portfel Walutowy, może wykonywać przelewy w dowolnej chwili (nie musząc czekać na godziny księgowania w bankach), a cała procedura przebiega bez najmniejszego ryzyka dzięki licznym zabezpieczeniom. Są to, zdaje się, wystarczające argumenty przemawiające za tym, aby skorzystać z kantoru internetowego.

 comments powered by Disqus